انتخاب هوشمند هدیه، کلیک کنید
بازه های زمانی تحویل کالا
سفارشات تهران : اين سفارشات با پیک موتوری فقط برای مرکز تهران و در ایام ویژه ( ایامی که ویژه هدیه است مانند ولنتاین و روز مادر و پدر و ...) بین ۳ تا 6 ساعت امکان پذیر است ولی در ایام عادی 6 ساعت تا 1 روز طول مي كشد و به دست مشتري ميرسد. شما مي توانيد براي تحويل كالا زمان بندي انتخاب نماييد تا هديه تان در هر زماني كه مايليد به دست خودتان يا عزيزانتان برسد.

سفارشات شهرستان : سفارشات شهرستان به چند صورت ارسال می گردد.
پست تیپاكس كه 1 یا 2 روز طول می كشد و فقط برای مركز استانها است.
پست پیشتاز كه بین 2 تا 3 روز طول می كشد و برای همه نقاط كشور است.
پست سفارشی كه ارزانترین پست كشور است كه بین 5 تا 6 روز طول میكشد و تمام نقاط كشور را پوشش میدهد.سفارشات کادوپیچی
شما این امکان را در پارس هدیه دارید که درخواست کادوپیچی سفارش و زمان دریافت سفارش خود را وب سایت اعلام نمایید. بر همین اساس درصورتیکه سفارش مشتری نیاز به کادوپیچی داشته باشد حداقل 3 ساعت قبل باید سفارش خود را وب سایت ثبت نمایید.


سوپرایز عزیزانتان
پارس هدیه این افتخار را دارد که در کمک، خرید و ارسال هدیه و سوپرایز كردن عزیزانتان سهم کوچکی داشته باشد. پارس هدیه سعی کرده امکان سفارش کادوپیچی و زمان تحویل بر اساس علایق شما هدیه تان را به عزیزانتان تحویل دهد و آنها را خوشحال نمایید. همچنین نحوه تحویل و ارائه هدیه میتواند به میل مشتری باشد.


ارسال ها و یا تحویل های با تاخیر
تمام تلاش ما بر ارسال سفارشات در زمان های ذکر شده در بالاست. اما در شرایط نادر و افزایش ناگهانی سفارشات و یا تاخیر شرکت ارسال سفارشات (پست، تیپاکس و ...) ممکن است سفارشات با تاخیر مواجه شوند كه این موضوع از تعهد پارس هدیه خارج می باشد.
قیمت به ریال
پیامک های مناسبت ها
مجموعه ای از کاملترین پیامک ها برای مناسبتهای مختلف در پارس هدیه
شما هم میتوانید از کاملترین آرشیو پیامک های مناسبتی وب سایت پارس هدیه دیدن و برای دوستان خود هم اس ام اس و هم ایمیل ارسال کنید.
مشاهده لیست پیامک های مناسبتی
Banner
Banner

تحویل سریع

پارس هدیه هدایای سفارش داده شده شما را در اسرع و در آن زمان که شما بخواهید در تمام ایران تحویل خواهد داد.

خرید از پارس هدیه

لازم نیست که شما کجای دنیا هستید، فقط کافیست به سایت پارس هدیه رفته و سفارش خود را ثبت نموده و مشخص نمایید که هدیه را برای چه کسی، چه زمان و با چه مشخصاتی تحویل شود.

کادو پیچی اختصاصی

هدایای خریداری شده شما به زیباترین شکل کادوپیچی و تحویل می گردد.

۷ روز ضمانت بازگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت های پارس هدیه بوده است و پارس هدیه در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

فروشگاه ما در شبکه های اجتماعی