انتخاب هوشمند هدیه، کلیک کنید
لازم نیست که شما کجای دنیا هستید، فقط کافیست به سایت پارس هدیه رفته و سفارش خود را ثبت نموده و مشخص نمایید که هدیه را برای چه کسی، چه زمان و با چه مشخصاتی تحویل شود. ما به سرعت سفارش شما را آماده و آن را به بهترین شکل به دوستان و یا خود شما تحویل می نماییم.
پرداخت در پارس هدیه بسایر ساده است، ما متصل به درگاه امن بانک پاسارگاد می باشیم. و فقط لازم است مشتریان یک کارت عضو شتاب و کد رمز cvv2 را داشته باشند تا موفق شوند خرید خود را انجام دهند.
مشتریانی که دوست دارند کالاهای فروشگاه پارس هدیه را برای خود تهیه نمایند، می توانند از امکان پرداخت در محل استفاده نموده تا همکاران ما در محل کالا را تحویل و مبلغ آن را دریافت نمایند.
مشتریانی که خارج از کشور هستند و کارت بانک عضو شتاب ندارند، می توانند هزینه کالا را بصورت دلار به حساب ما در وب مانی واریز کرده و فرم سفارش در وب سایت را تکمیل نمایند و یا مشخصات سفارش و پرداخت را به آدرس ایمیل info@parsgift.ir ایمیل زده تا هدیه آنها هم به سرعت به دست عزیزانشان در ایران برسد.

شماره حساب های پارس هدیه
شماره حساب بانک پاسارگاد :
247-8000-1329377-1

شماره شبا بانک پاسارگاد :
IR180570024780001329377101

شماره کارت بانک پاسارگاد :
5022-2910-3721-7930

شماره حساب وب مانی :
Z379205034010
قیمت به ریال
پیامک های مناسبت ها
مجموعه ای از کاملترین پیامک ها برای مناسبتهای مختلف در پارس هدیه
شما هم میتوانید از کاملترین آرشیو پیامک های مناسبتی وب سایت پارس هدیه دیدن و برای دوستان خود هم اس ام اس و هم ایمیل ارسال کنید.
مشاهده لیست پیامک های مناسبتی
Banner
Banner

تحویل سریع

پارس هدیه هدایای سفارش داده شده شما را در اسرع و در آن زمان که شما بخواهید در تمام ایران تحویل خواهد داد.

خرید از پارس هدیه

لازم نیست که شما کجای دنیا هستید، فقط کافیست به سایت پارس هدیه رفته و سفارش خود را ثبت نموده و مشخص نمایید که هدیه را برای چه کسی، چه زمان و با چه مشخصاتی تحویل شود.

کادو پیچی اختصاصی

هدایای خریداری شده شما به زیباترین شکل کادوپیچی و تحویل می گردد.

۷ روز ضمانت بازگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت های پارس هدیه بوده است و پارس هدیه در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

فروشگاه ما در شبکه های اجتماعی