مشاوره و سفارش در تلگرام
انتخاب هوشمند هدیه، کلیک کنید
هدیه شب یلدا
یکشنبه 5 آذر ماه 1396 | تعداد بازدیدكننده : 2092 | کد مطلب : 3141

هدیه شب یلدا

علی طرازنده

و باز هم يلدا رسيد و سفيدي دانه هاي برف بر روي دامنه هاي سرخ انار خود نمايي مي كند. يلدا سنتي چند هزار ساله ميان ايرانيان است كه بهانه اي براي دورهمي هاي شبانه دوستان و آشنايان به وجود مي آورد تا در كنار هم با خوردن آجيل و هندوانه شبي خوش و پر از شور و شادي براي يكديگر به وجود مي آورند و خود را براي زمستاني پر بركت آماده مي كنند. يلدا پاياني براي خزان دلهاست، دل هايي كه با بادهاي پاييزي رو به پيري است و با جرقه جشن يلدا دوباره زنده و پويا مي شود تا دلها را براي زمستاني پر برف و سخت آماده كند تا از پس آن شكوفه هاي نوروزي از دل خاك جوانه زند .
يلدا پيوند زننده دلهاست براي عشاق جواني كه براي پرواز خود را آماده مي كنند و با هديه اي اين شب زيبا را به خاطره اي براي سالها دور بدل مي كنند تا در خزان عمر همراه با شكوفه هاي زندگي شان ان روزهاي شباب را ياد آوري كنند. دوستان در اين راه به يك همراه براي اين تصوير سازي نياز داريد تا شما را در ساختن اين خاطره زيبا ياري و همراهي كند پارس هديه (پارس گيفت ) اين افتخار را دارد تا شما عزيزان را با پك هاي هديه استثنائي يلدا و به ياد ماندني در اين شب تاريخي و به ياد ماندني همراهي كند. ما و شما بايكديگر مي توانيم طولاني ترين شب سال را به ياد ماندني ترين شب سال و يا شايد زندگيمان تبديل كنيم و اين با پك هاي زيباي پارس هديه ممكن است.
بياييد يلداي امسال را با اهداي هداياي زيبا، زيباتر و دل همراهانمان را به اين بهانه شاد نماييم.
بهترين هداياي شب يلدا ميتونه پك هاي ويژه شب يلداي پارس هديه باشه، شما مي تونيد از اين قسمت اين پك ها را مشاهده نماييد و يا بصورت اختصاصي به ما سفارش دهيد.

فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *
یکشنبه 19 آذر ماه 1396
خیلی خوب
Banner
Banner
خدمات پارس هدیه
هدف ما در پارس هدیه آسان نمودن انتخاب هدیه و سوپرایز و خوشحال نموندن عزیزانتان است. شما در این فروشگاه به راحتی می توانید هدیه مورد نظر خود را انتخاب و بصورت اینترنتی خریداری نمایید و در نهایت ما آن را کادوپیچی شده در زمان و محل مورد نظرتان به عزیزانتان هدیه خواهیم داد. برای اینکار هدیه خود را انتخاب و در قسمت سبد خرید، کادوپیچی مورد علاقه تان و کارت هدیه مناسب خود را انتخاب و آدرس و زمان تحویل گیرنده را مشخص نمایید و خریداری نمایید.
اطلاعات بیشتر مراحل سفارش
پیامک های مناسبت ها
مجموعه ای از کاملترین پیامک ها برای مناسبتهای مختلف در پارس هدیه
شما هم میتوانید از کاملترین آرشیو پیامک های مناسبتی وب سایت پارس هدیه دیدن و برای دوستان خود هم اس ام اس و هم ایمیل ارسال کنید.
مشاهده لیست پیامک های مناسبتی

تحویل سریع

پارس هدیه هدایای سفارش داده شده شما را در اسرع و در آن زمان که شما بخواهید در تمام ایران تحویل خواهد داد.

خرید از پارس هدیه

لازم نیست که شما کجای دنیا هستید، فقط کافیست به سایت پارس هدیه رفته و سفارش خود را ثبت نموده و مشخص نمایید که هدیه را برای چه کسی، چه زمان و با چه مشخصاتی تحویل شود.

کادو پیچی اختصاصی

هدایای خریداری شده شما به زیباترین شکل کادوپیچی و تحویل می گردد.

۷ روز ضمانت بازگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت های پارس هدیه بوده است و پارس هدیه در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

فروشگاه ما در شبکه های اجتماعی

payment