انتخاب هوشمند هدیه، کلیک کنید
چگونه هدیه را در 12 ثانیه کادو پیچ کنیم
سه شنبه 3 اسفند ماه 1395 | تعداد بازدیدكننده : 5523 | کد مطلب : 3084

چگونه هدیه را در 12 ثانیه کادو پیچ کنیم

پارس هدیه

ر این جا دو روش موثر و سریع برای کادو پیچ کردن هدیه ها و آماده کردن آن برای فروش پیشنهاد می شود.

روش کادو پیچی سریع ژاپنی
این روش پس از انتشار تعدادی ویدیو در یوتیوب معروف شد، این ویدیو که بیش از 12 میلیون بار دیده شده ، کادوپیچ کردن جعبه ها در 12 ثانیه توسط کارمند فروشگاه های تاکاشیمایا در توکیو را در زمان فروش فصلی نشان می دهد.
این تکنیک برای هدایایی با شکل استاندارد مربع یا مستطیل ایده ال است، نکته کلیدی این روش استفاده از کاغذ کادوهای برش خورده به صورت مستطیل در چهار مرحله خیلی ساده و با استفاده از دو تکه نوار چسب خلاصه می شود.
1-    شروع با کاغذ های از پیش برش خورده و جدا کردن کاعذ از رول : نیکی هاریتاتوس برنامه ریز و مشاور خلاقیت سایت findyourdelight .com می گوید روش برآورد میزان کاغذ کادو لازم برای برش به این صورت است که هدیه به روی لبه یا کنج کاغذ قرار می دهیم. و هدیه را در طول کاغذ بچرخانیم تا میزان کاغذ مورد نیاز را به دست آوریم.
با چرخاندن هدیه به سمت بالا و پایین مطمئن شوید که از هر دو سو، جهت اندازه کاغذ کادو مناسب است.
2-    کادو را در کنج کاغذ قرار دهید : کادو را بر روی زاویه مثلثی شکل کاغذ کادو قرار دهید دو کوشه ی مثلثی شکل کاغذ را بالا اورده و بر روی کادو تا کنید و سپس ان را با چسب محکم نمایید.

3-    پوشاندن تمام کادو : شروع از کناره ها به شما اجازه می دهد تمام کادو را یکباره بپوشانید. سمت دیگر کاغذ را بر روی کاغذ کادو بکشید و گوشه های مثلثی شکل باقی مانده را بر روی کادو تا کنید .

4-    تو دادن کناره ها و چسب زدن : کناره های کاغذ را تا بزنید و در نهایت آن را با یک نوار چسب محکم نمایید.

اگر می خواهید کار شما ارتقا پیدا کند با کمی تمرین کادو پیچ های، تازه کار هم به سرعت حرفه ای می شوند.

روش بسته بندی برای حمل تو در تو :
  جولی بلنرمتخصص سبک زندگی، توصیه می کند کادو کردن را شروع کنید و بعد تزئینات دیگر را اضافه نمایید. او میگوید استفاده از چسب ها و کاغذ های هم شکل، اثر زیباتری را خلق میکند. همچنین استفاده از ساتن ها و ربان های رنگی، برای محکم کردن کادو را ترجیح دهید. اگر هدیه را برای حمل بسته بندی می کنید از روشتو در تو استفاده نمایید. این نوع بسته بندی برای  اجناس شکستنی مستقیم از فروشگاه به مقصد حمل میشود مناسب است. در این صورت استفاده از جعبه ای داخل جعبه ی دیگر بهتر جواب می دهد. فقط نکته ای که دارد داخل جعبه را از پلاستیک حباب دار پر کنید .این روش هدایا را محفوظ تر میکند .

روش بسته بندی برای حمل  H :
برای این کار تمام شکاف های جعبه را به صورت حرف  H با نوار چسب محکم کنید برای پر کردن جعبه ها می توان از مواد بسته بندی از قبیل کاغذ های زیبا، پوشال، کاغذ های رنگی، کاغذ های خرد شده ی نواری و ... استفاده کرد .
نکته دیگر اینکه برای هدیه های شکسنتی باید ازپلاستیک جباب دار استفاده کرد، بهتر است نوع رنگی آن را انتخاب کنید. همچین در هدایای کوچک تر می توانید پولک یا شکلات های کوچک بریزید تا آن را بسیار جالب و زیباتر کند .

فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *
در اين بخش نظری ثبت نشده است.
Banner
Banner
خدمات پارس هدیه
هدف ما در پارس هدیه آسان نمودن انتخاب هدیه و سوپرایز و خوشحال نموندن عزیزانتان است. شما در این فروشگاه به راحتی می توانید هدیه مورد نظر خود را انتخاب و بصورت اینترنتی خریداری نمایید و در نهایت ما آن را کادوپیچی شده در زمان و محل مورد نظرتان به عزیزانتان هدیه خواهیم داد. برای اینکار هدیه خود را انتخاب و در قسمت سبد خرید، کادوپیچی مورد علاقه تان و کارت هدیه مناسب خود را انتخاب و آدرس و زمان تحویل گیرنده را مشخص نمایید و خریداری نمایید.
اطلاعات بیشتر مراحل سفارش
پیامک های مناسبت ها
مجموعه ای از کاملترین پیامک ها برای مناسبتهای مختلف در پارس هدیه
شما هم میتوانید از کاملترین آرشیو پیامک های مناسبتی وب سایت پارس هدیه دیدن و برای دوستان خود هم اس ام اس و هم ایمیل ارسال کنید.
مشاهده لیست پیامک های مناسبتی

تحویل سریع

پارس هدیه هدایای سفارش داده شده شما را در اسرع و در آن زمان که شما بخواهید در تمام ایران تحویل خواهد داد.

خرید از پارس هدیه

لازم نیست که شما کجای دنیا هستید، فقط کافیست به سایت پارس هدیه رفته و سفارش خود را ثبت نموده و مشخص نمایید که هدیه را برای چه کسی، چه زمان و با چه مشخصاتی تحویل شود.

کادو پیچی اختصاصی

هدایای خریداری شده شما به زیباترین شکل کادوپیچی و تحویل می گردد.

۷ روز ضمانت بازگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت های پارس هدیه بوده است و پارس هدیه در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

فروشگاه ما در شبکه های اجتماعی

payment