مشاوره و سفارش در تلگرام
انتخاب هوشمند هدیه، کلیک کنید
دوشنبه 17 اسفند ماه 1394 | تعداد بازدیدكننده : 3209 | کد مطلب : 3036

هدایای نوروز برای متولد هر ماه در سال میمون

سال نو پارسی، نوروز کهن‌ترین جشن‌ به جا مانده از دوران باستان است که در کشورهای ایران، افغانستان، تاجیکستان و قسمت های دیگری از آسیا و دیگر نقاط دنیا به عنوان روز اول سال جشن گرفته میشود.
حیوان سال 95 میمون است و این حیوان مشهور است به هوش زیاد. معمولاً این حیوان را با آدم های زیرک و باهوش مقایسه می کنند. میمون بسیار فرخنده و مبارک است که سمبل شانس نیز می باشد.
متولدین سالهای میمون :
۱۲۸۷، ۱۲۹۹، ۱۳۱۱، ۱۳۲۳، ۱۳۳۵، ۱۳۴۷، ۱۳۵۹، ۱۳۷۱، ۱۳۸۳، ۱۳۹۵

بیشتر افراد متولد سال میمون آدم هایی سرزنده، قابل انعطاف، و پرذوق و استعداد می باشند. آنها عاشق تحرک و ورزش هستند. این افراد برای کمک کردن به دیگران، کار خود را کنار میگذارند. آنها استعداد زیادی در نمایش دادن خود دارند. در کار، خلاقیت بسیار فوق العاده ای از خود بروز می دهند و اگر دهن بینی و کم طاقتی خود را کنار بگذارند، به موفقیت های چشمگیری نائل خواهند شد.
بهترین دوست متولید ماه موش و اژدها است، بدترین جفت متولدین ماه ببر و مار و خوک

علایق یه متولد سال میمون:
رنگ مورد علاقه زرد است و حیوان مورد علاقه ببر، گُل مورد علاقه  قاصدک است و درخت مورد علاقه چنار، رایحه مورد علاقه یاسمین است و گیاه مورد علاقه آویشن، طعم مورد علاقه شیرین و ادویه مورد علاقه دارچین، جواهر تولد مورد علاقه چشم گربه ای است و فلز مورد علاقه طلا، عدد شانس مورد علاقه 10 است و آلت موسیقی مورد علاقه گیتار

هدیه مناسب برای متولدین ماه‌ها سال میمون :


هدیه مناسب برای متولدین فروردین سال میمون
متولدین فروردین ماه عاشق هدیه و کادو گرفتن و سورپرایز شدن هستند. هر چیز هیجان انگیز، جالب و رنگی برایشان بسیارجذاب است و آن‌ها را خوشحال می‌کند. فروردینی‌ها در قید و بند کادوپیچ های زیبا نیستند و زیاد توجهی به آن نمی‌کنند، آن‌ها طاقت ندارند و می‌خواهند خیلی سریع هدیه را باز کنند و ببینند که داخل آن چیست! البته کادوپیچی و هدیه زیبا مسلما ارزش معنوی هدیه شما را بالا‌تر می‌برد ولی به خاطر داشته باشید محتوای کادو از تزئین و کادوپیچ آن برای متولد فروردین مهم‌تر است، دختران این ماه به زیور آلات و جواهرات علاقه خاصی دارند، هر چه هدیه‌ای که برایشان در نظر می‌گیرید، زیبا‌تر و جلوه آن خیره کننده‌تر باشد برایشان جذاب‌تر است.

هدیه مناسب برای متولدین اردیبهشت سال میمون
ویژگی که در بین بیشتر متولدین اردیبهشت ماه مشترک است، توجه زیاد به خوردن غذاهای خوشمزه و آشپزی کردن است. دوستان پیشنهاد می‌کنم در کنار هدیه‌ای که برای آن‌ها در نظر می‌گیرید غذا، شیرینی و یا تنقلات مورد علاقه آن‌ها را نیز هدیه دهید، اگر دست پخت خوبی دارید بهتر است خودتان آن‌ها را آماده کنید، در بین متولدین ماه‌های سال، اردیبهشتی‌ها متولد سال میمون اکثرا احساساتی‌ترین افراد هستند و تنها چیزی که از شما انتظار دارند دوستی صادقانه و آرام می‌باشد، هدیه‌هایی که نشان دهنده رابطه رمانتیک و علاقه شما به آن‌ها باشد برای متولدین اردیبهشت ماه بهتر است.

هدیه مناسب برای متولدین خرداد سال میمون
خردادی‌ها افرادی اجتماعی اند که علاقه دارند با دوستانشان در رفت و آمد و ارتباط باشند، از این رو، هر وسیله‌ای که این امکان را برایشان فراهم کند مانند: تلفن همراه، انواع گجت‌ها، لپ تاپ، وب کم و… انتخاب مناسبی است. کادو پیچ زیبا برای آن‌ها اهمیت ندارد، بنابراین برای کادو کردن هدیه آن‌ها خیلی وسواس به خرج ندهید ولی اگر چندین هدیه ای برای آن‌ها در نظر گرفتید، هرکدام را جداگانه کادو کنید و به او بدهید، ذات کنجکاو آن‌ها دوست دارد بداند داخل هرکدام از کادو‌ها چیست و این موضوع آن ها را بسیار خوشحال خواهد کرد.

هدیه مناسب برای متولدین تیر سال میمون
بیشتر متولدین تیر سال میمون عاشق گل و گیاهان هستند و از نگهداری گل و گیاهان لذت می‌برند و دریافت گل حتی یک شاخه آن‌ها را بسیار خوشحال خواهد کرد. بهتر است نماد گل‌ها را بشناسید و هنگام تقدیم گل، نماد آن را هم یادآوری کنید. مثلا گل سوسن نماد احترام است و برای افرادی که شخصیتشان را دوست دارید می‌توانید گل سوسن هدیه دهید. و ارکیده که از گل‌های بسیار زیبا است، در هر موقعیت و زمانی می‌توانید آن را هدیه دهید، اکثر متولدین تیر سال میمون استعداد خوبی برای نوشتن و شعر سرودن دارند، اگر کمی این ذوق را در آن‌ها دیده‌اید، می‌توانید مشوقشان در این مسیر باشید و هنگام هدیه دادن از ویژگی‌های مثبتشان تعریف و تمجید کنید.

هدیه مناسب برای متولدین مرداد سال میمون
جذابیت ویژگی ذاتی متولدین مرداد ماه سال میمون است، عشق به زندگی، اعتماد به نفس و انرژی مثبتی که از حضورشان احساس می‌شود، از خصوصیات ویژه مردادی‌ها است، اگر می‌خواهید یک مردادی را با هدیه‌ای خوشحال کنید کافی است فکر کنید می‌خواهید برای یک ملکه یا پادشاه هدیه انتخاب کنید. مهم نیست چقدر هزینه کنید آنچه مهم است این است که هدیه شما در نوع خود بهترین، بی‌نقص و شیک‌ترین باشد، فقط در نظر داشته باشید شخصیت هر کس منحصر به فرد است و شما با‌شناختی که از او دارید بهتر می‌توانید هدیه مناسبش را پیدا کنید.

هدیه مناسب برای متولدین شهریور سال میمون
در انتخاب هدیه مناسب برای یک متولد شهریور سال میمون، باید وقت بگذارید و حسابی در مورد هدیه‌ای که می‌خرید فکر کنید، همچنین در مورد خصوصیات و ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها، اطلاعاتی داشته باشید. متولدین این ماه به ظاهر و سلامتیشان خیلی اهمیت می‌دهند، افرادی کاری و سخت کوشند، و دوست دارند همیشه کامل و بی‌نقص باشند، با توجه به خصوصیات شهریوری‌ها هدایای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنم: هدیه‌های هنری و تزئینی، مد و زیبایی، بازی‌های فکری

هدیه مناسب برای متولدین مهر سال میمون
از آنجایی که متولدین این ماه افرادی احساساتی و اکثرا رمانتیک هستند، بهتر است در کنار هدیه خود یک یادگاری بدهید که نشانه‌ای از رابطه شما با او باشد، مثلا یک عکس دو نفره از خودتان با او، یک دفتر خاطرات و یا هر هدیه‌ای که یادآور خاطره مشترکی بین شما و آن‌ها باشد، بیشتر روان‌شناسان معتقدند، افراد متولد مهر به رنگ آبی علاقه بیشتری دارند، بهتر است در انتخاب هدیه برای آن‌ها از رنگ آبی استفاده کنید. مثلا پیراهن آبی برای مرد‌ها و شال و لباس آبی برای خانم‌های متولدین مهر.

هدیه مناسب برای متولدین آبان سال میمون
متولد برج عقرب هدیه و کادو گرفتن را دوست دارد، به حدی که گاهی خودشان برای خودشان هدیه می‌گیرند از آنجایی که متولدین آبان کنجکاو هستند و به چیزهای پر رومز و راز علاقه دارند، از اینکه هدیه را کادوپیچ کنید لذت می‌برند و در حین باز کردن آن کلی حدس و گمان می‌زنند. حتی می‌توانید هدیه‌اش را جایی در اتاق یا میز کارش پنهان کنید تا با پیدا کردن آن هیجان زده شود. آبان ماهی‌ها با گرفتن هدیه‌های بی‌مناسبت و ناغافل خیلی خوشحال می‌شوند. البته این باعث نمی‌شود مناسبت‌ها را فراموش کنید.

هدیه مناسب برای متولدین آذر سال میمون
از آنجایی که آن‌ها عاشق سفر هستند، هر هدیه‌ای که به مسافرت و ییلاق و فعالیت‌های بیرون از منزل مربوط باشد می‌تواند کادویی مناسبی باشد، یک قمقمه سفری، یک ساک جادار، بلیط هواپیما به جایی که دوست دارد، همه می‌توانند او را بسیار خوشحال کنند. برای دوست آذر ماهی خود می‌توانید چیزی هدیه بدهید که فقط برای او باشد. مثلا یک کیف زیبا، یک کفش راحت برای دویدن و یا یک دوربین عکاسی هدیه‌های جذابی برای یک خانم یا آقای آذر ماهی هستند.

هدیه مناسب برای متولدین دی سال میمون
بیشتر روان‌شناسان معتقدند، افراد دی ماهی به رنگ‌های تیره علاقه بیشتری دارند، مثلا پیراهن مشکی یا قهوه‌ای برای مرد‌ها و لباس و یا کیف قهوه‌ای یا سرمه‌ای خانم‌های متولد ماه دی را خوشحال می‌کند و انتخاب‌های خوبی برای هدیه هستند. متولدین این ماه در انتخاب دوست دقیق و انتخابگر هستند و در موقع هدیه خریدن، زمان گذاشته و هدیه‌ای که ارزشمند و نیاز فرد باشد را تهیه می‌کنند. همچنین انتظار دارند شما نیز با آن‌ها اینگونه رفتار کنید.

هدیه مناسب برای متولدین بهمن سال میمون
آقایان بهمنی همانند آقایان اسفندی بیشتر هدیه ای را دوست دارند که برایشان سرگرم کننده و جالب باشد. مثل گجت، بازی‌های فکری و کشف کردنی باشد، بیشتر روان‌شناسان معتقدند، افراد متولد این ماه به رنگ آبی فیروزه‌ای و زرد علاقه بیشتری دارند، بهتر است در انتخاب هدیه برای آن‌ها از این رنگ‌ها استفاده کنید. مثلا پبیراهن آبی برای مرد‌ها و لباس آبی و زرد برای خانم‌های متولد ماه سیاره حاکم بر آن‌ها (اورانوس) است. و اگر اعتقادی به روزهای اقبال داشته باشند در بیشتر کتاب‌های ستاره‌شناسی روز خوش یمن برای بهمنی‌ها را روز چهارشنبه اعلام کرده‌اند.

هدیه مناسب برای متولدین اسفند سال میمون
اسفند ماهی‌ها شیفتهٔ زیبایی و طبیعت هستند و حس زیبایی‌شناسی خوبی دارند. این صفات به همراه خلاقیت بالایشان سبب می‌شود وسایل هنری مانند یک دوربین عکاسی، وسایل ساخت کاردستی یا لوازم نقاشی آن‌ها را بسیار خوشحال کند. همچنین برای خانم‌های اسفند ماهی جواهراتی که سنگ مورد علاقه آن‌ها در آن به کار رفته باشد با طرحی ساده و در عین حال خلاقانه هدایای جالبی خواهند بود. همچنین برای علاقه‌ای که به طبیعت دارند یک گلدان زیبا نیز هدیه دوست داشتنی و مناسبی برای خانم‌های اسفندی است.

منبع : ویکی پدیا

فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *
در اين بخش نظری ثبت نشده است.
Banner
Banner
خدمات پارس هدیه
هدف ما در پارس هدیه آسان نمودن انتخاب هدیه و سوپرایز و خوشحال نموندن عزیزانتان است. شما در این فروشگاه به راحتی می توانید هدیه مورد نظر خود را انتخاب و بصورت اینترنتی خریداری نمایید و در نهایت ما آن را کادوپیچی شده در زمان و محل مورد نظرتان به عزیزانتان هدیه خواهیم داد. برای اینکار هدیه خود را انتخاب و در قسمت سبد خرید، کادوپیچی مورد علاقه تان و کارت هدیه مناسب خود را انتخاب و آدرس و زمان تحویل گیرنده را مشخص نمایید و خریداری نمایید.
اطلاعات بیشتر مراحل سفارش
پیامک های مناسبت ها
مجموعه ای از کاملترین پیامک ها برای مناسبتهای مختلف در پارس هدیه
شما هم میتوانید از کاملترین آرشیو پیامک های مناسبتی وب سایت پارس هدیه دیدن و برای دوستان خود هم اس ام اس و هم ایمیل ارسال کنید.
مشاهده لیست پیامک های مناسبتی

تحویل سریع

پارس هدیه هدایای سفارش داده شده شما را در اسرع و در آن زمان که شما بخواهید در تمام ایران تحویل خواهد داد.

خرید از پارس هدیه

لازم نیست که شما کجای دنیا هستید، فقط کافیست به سایت پارس هدیه رفته و سفارش خود را ثبت نموده و مشخص نمایید که هدیه را برای چه کسی، چه زمان و با چه مشخصاتی تحویل شود.

کادو پیچی اختصاصی

هدایای خریداری شده شما به زیباترین شکل کادوپیچی و تحویل می گردد.

۷ روز ضمانت بازگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت های پارس هدیه بوده است و پارس هدیه در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

فروشگاه ما در شبکه های اجتماعی

payment