انتخاب هوشمند هدیه، کلیک کنید
پنجشنبه 21 خرداد ماه 1394 | تعداد بازدیدكننده : 2724 | کد مطلب : 2982

گرامیداشت روز جهانی صنایع دستی در پارس هدیه

در دهم ژوئن /20 خرداد ماه سال 1964 میلادی اولین همایش جهانی صنایع دستی تشکیل شد و شورای جهانی صنایع دستی به عنوان نهاد وابسته به سازمان یونسکو ایجاد  و به بهانه گرامیداشت هنرمندان صنایع دستی  این روز  به عنوان روز جهانی صنایع دستی نامگذاری شد .
صنایع دستی، به مجموعه‌ای از هنرها گفته می شود که محصول با استفاده از منابع اولیه و به صورت دستی یا با استفاده از ابزار دستی ساخته می شود.
 ذوق و هنر از موارد اصلی هر نوع  صنایع دستی  می باشد و معمولا ریشه در فرهنگ و مذهب هر جامعه ای داردو در دوران های تاریخی مختلف آن جامعه شکل گرفته است . از نظر بزرگان چون :استاد علی اکبر دهخدا : صنایع دستی عبارت است از : آنچه با دست ساخته می شود ، از پارچه و قالی ، ساخته های فلزی و غیره – مقابل صنایع ماشینی .
استاد دکتر محمد معین : را عقیده بر این است که ، صنایع دستی ، شامل صنعت هایی که دست در آن دخیل است مانند پارچه بافی و قالیبافی می شود.
 همچنین در تعریفی دیگر (صنایع دستی به آن رشته از صنایع گفته می شود که تمام ویابخشی از مراحل ساخت فرآورده های آن با دست انجام گرفته و در چهارچوب فرهنگ و بینش های فلسفی و ذوق و هنر انسان های هر منطقه با توجه به میراث های قومی آنان ساخته و پرداخته می شود.

پارس هدیه به مناسبت گرامیداشت روز جهانی صنایع دستی تا تاریخ 20 خرداد خدمات ویژه برای مشتریان عزیز خود در نظر دارد ، با خرید
از بخش صنایع دستی فروشگاه پارس هدیه برای عزیزان و دوستان خود هدیه مناسب و به یاد ماندنی ارسال نمایید .
ارسال صنایع دستی در این فروش ویژه به همراه کادوپیچی رایگان خواهد بود و نیاز به پرداخت و انتخاب کادو پیچی در مراحل خرید هدیه نمی باشد .
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *
در اين بخش نظری ثبت نشده است.
Banner
Banner
خدمات پارس هدیه
هدف ما در پارس هدیه آسان نمودن انتخاب هدیه و سوپرایز و خوشحال نموندن عزیزانتان است. شما در این فروشگاه به راحتی می توانید هدیه مورد نظر خود را انتخاب و بصورت اینترنتی خریداری نمایید و در نهایت ما آن را کادوپیچی شده در زمان و محل مورد نظرتان به عزیزانتان هدیه خواهیم داد. برای اینکار هدیه خود را انتخاب و در قسمت سبد خرید، کادوپیچی مورد علاقه تان و کارت هدیه مناسب خود را انتخاب و آدرس و زمان تحویل گیرنده را مشخص نمایید و خریداری نمایید.
اطلاعات بیشتر مراحل سفارش
پیامک های مناسبت ها
مجموعه ای از کاملترین پیامک ها برای مناسبتهای مختلف در پارس هدیه
شما هم میتوانید از کاملترین آرشیو پیامک های مناسبتی وب سایت پارس هدیه دیدن و برای دوستان خود هم اس ام اس و هم ایمیل ارسال کنید.
مشاهده لیست پیامک های مناسبتی

تحویل سریع

پارس هدیه هدایای سفارش داده شده شما را در اسرع و در آن زمان که شما بخواهید در تمام ایران تحویل خواهد داد.

خرید از پارس هدیه

لازم نیست که شما کجای دنیا هستید، فقط کافیست به سایت پارس هدیه رفته و سفارش خود را ثبت نموده و مشخص نمایید که هدیه را برای چه کسی، چه زمان و با چه مشخصاتی تحویل شود.

کادو پیچی اختصاصی

هدایای خریداری شده شما به زیباترین شکل کادوپیچی و تحویل می گردد.

۷ روز ضمانت بازگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت های پارس هدیه بوده است و پارس هدیه در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

فروشگاه ما در شبکه های اجتماعی

payment