مشاوره و سفارش در تلگرام
انتخاب هوشمند هدیه، کلیک کنید
یکشنبه 5 بهمن ماه 1393 | تعداد بازدیدكننده : 17130 | کد مطلب : 2613

هدیه ولنتاین چی بخرم بهتره ؟

حدودای 1700 سال پیش در روم حاکمی بنام کلودیوس بوده که فکر میکرده سربازای مجرداز متاهل ها قویتر هستن. واسه همینم ازدواج رو ممنوع میکنه تا سربازاش نتوننن ازدواج کنن و بقول خودش قوی بمونن. هر کسی هم که سرپیچی میکرده کشته میشده. این وسط یک کشیش به نام ولنتاین، برای سربازای رومی خطبه عقد میخونده خلاصه حاکم از این جریان خبردارمی‌شه و دستور می‌ده که ولنتاین روبندازن زندان ...
والنتاین در زندان عاشق دختر زندانبان می‌شه. نامه نگاری ولنتاین شروع میشه و هر بار که ولنتاین برای دخترک نامه ای مینوشته زیرش مینوشته از طرف ولنتاین تو، این که زیر همه کارت های روز ولنتاین می بینید که نوشتن  From your Valentine از همونجا اومده. بالاخره ولنتابن چند روز بعدش بخاطرقانون شکنی اعدام میشه و چون جرمش هم رسوندن دختر و پسرای عاشق به همدیگه بوده از اون به عنوان شهید راه عشق یاد میکنند و از اون زمان ولنتاین رو بعنوان نماد یک عاشق تمام عیار مطرح کردن و روزشو روز عشق گذاشتن.

سمبلهای ولنتاین شامل موارد زیر میباشد:
1- شکل یک قلب ساده و یا تیر خورده: ازآنجـایـی کـه قـلب مرکز احساسات عمیق، اصیل و پر شور است. قلب تیرخورده آسیب پذیری عشق را نشان میدهد. هنگامی که شما از سوی معشوق خود طرد میشود. قلب تیر خورده نشانه پیوند و اتحاد زن و مرد نیز میباشد.
2- کیوپید (CUPID) : کـه به شـکل یک کودک برهنه، فربه و بالدار ترسیم میگردد. این کودک شیطان بالبخندی موذیانه تـیـر و کمان نیز با خود حمل میکند. چنانچه یکی از تیرهای این کودک به قلب فردی اصابت کند وی فوراعاشق میشود. کـیوپید در واقع پسر ونوس الهه عشق و زیبایی در افسانه های روم باستان می بـاشد. معنی لغوی آن"آرزو " است. کوپید برخی اوقات آمور(AMOR) نیز نامیده میگردد. همتای کوپید در افسانه های یونانی اروس (EROS) نام دارد.
3- کبوتر، قمری و مرغ عشق: این پرندگان نماد وفاداری، پاکی و معصومیت هستند.
4- گل رز: گل سرخ شهبانوی گلهاست. نمادجنگ و صلح، عشق و گذشت.
5- تور جنـس دستـمال خانم هـا را در گـذشـته تشـکـیـل میـداده است. در زمــانهای دیرین رسم برآنبوده که هرگاه دسـتـمال خـانمـی به زمیــن می افتاد مردیکه متوجه آن میشده بلافاصله آن را از زمین برداشته وبه زن میداد.
6- گره های عشق: از یک سری حلقه های درهم تنیده و بافته شـده تشکـیـل یـــافته اند. این حلقه هاآغاز و پایانی ندارند و نماد عشق جاودانی و پایدار است.
7-  علامت "X" : این علامت به معنی بوسه در کارت های تبریک و نامه های روز ولنتاین است.
8- روبان قرمز: این رسم به زمانهای قدیمبازمیگردد که شوالیه ها هنـگـامیکه عـازم جنـگ بودند نوار یا روسریاز معشوقه خود دریافت کرده و آن را به یادگار با خود میبردند.

-  سالیانه بیش از یک میلیارد کارت تبریک ولنتاین در سراسر جهان رد و بدل میگردد که 85 درصد آنها توسط زنان خریداری میشود.
-  سالیانه 50 میلیون گل رز و میلیونها جعبه شکلات در سالروز ولنتاین هدیه داده میشود که اغلب آنها را مردان خریداری میکنند.
- هدایای روز ولنتاین شامل: گل رز و یادسته گل کوچک، شکلات، کارت تبریک ولنتاین، عروسک، شمع، یک نامه عاشقانه، یک قطعه شعرعاشقانه و یا هدیه کوچک. رای جشن گرفتن این روز به یک کافی شاپ ویا برای صرف شام به یک رستوران دنج بروید.
- رنگهای روز ولنتاین شامل قرمز، سفید وصورتی است.

در بیشتر کشورهای دنیا، دختر و پسرایی که با هم دوست هستن یک بسته شکلات بهم کادو میدن. همونجور که میدونید شیرینی ها باعث ایجاد شادی میشن و شاید علت اینکار هم از قدیما این بوده باشه. اما در ایران معمولا چند شاخه گل، یک عروسک خرس کوچولو، یه قلب (ازین پفکی ها) و یا چیزی شبیه این هم بچه ها برای همدیگه میخرن. سعی کنید کادویی که میخرید یکمی سلیقه هم توش باشه. همیشه پول خرج کردن راه ابراز عشق نیست. یکمی سلیقه میتونه کادوی شما رو برای کسی که دوستش دارید جذاب تر کنه.

پیشنهادات پارس هدیه برای خرید کادو ولنتاین برای خانم ها:
- خانمهای عزیز، پسرها معمولا از عروسک خوششون نمیاد.سعی کن پسرونه فکر کنید، اول به تیپش نگاه کنید، بعد براش کادوبخرید. پیشنهاد ما برای پسران در این روز، عطر، ساعت، خودنویس و دکمه سر دست لباسه.
- قیمت کادو خیلی مهم نیست. سعی کن یه چیزی برای بخش که بتونه استفاده کنه. البته در حالت عالی یک شاخه گل و یک بسته شکلات کافیه، اما اگه خواستیید کادوی دیگه ای براش بخریید وب سایت پارس هدیه تو این زمینه کمک شماست.
- نوشتن یک نامه تو کاغذ به همراه چند گلبرگ گل سرخ خشک شده یا تازه، میتونه خیلی عاشقانه باشد.
-  اولین آهنگی رو که با هم باهاش خاطره دارین میتونی رو نوار یا CD براش بخریید.
-  حواستون باشه که شکلاتی که میخرید بیش از70 درصد کاکایو نداشته باشه.(روی شکلات های خارجی نوشته) شکلات هایی که بیش از 70 درصد کاکایو دارن تلخ و گاهی ترش هستند. بنابراین همیشه گرون تر بودن دلیل بهتر بودن نیست.

پیشنهادات پارس هدیه برای خرید کادو ولنتاین برای آقایان:
- اول از همه یک شاخه گل فراموش نشه، عطرم میتونه انتخاب خوبی باشه
- از خرید گلهای گلایل و مانند آن که باعث خنده میشه جدا خودداری کنید. گل سرخ و رز کفایت میکنه.
- یک بسته شکلات کوچک، ترجیحا مغزدار! چون بیشتر خانم ها مغزدار دوست دارند.
- جواهرات هدایایی است که هیچ وقت فراموش نکنه و برای روز ولنتاین میتونه بهترین انتخاب باشه
- بسته بندی کادویی که هدیه میدید خیلی مهمه. این نشون میده که شما چقدر برای دوستتون وقت گذاشتین.
- از خرید عروسک های بزرگتر از قد دوستتون جدا خود داری کنید. یک عروسک خرسی متوسط به اندازه کافی خوشحالش خواهد کرد.
- این روزها خرید شمع های خوشگل و رنگی خیلی مد شده. یه دونه شمع هم کنارکادوتون باشه.
- کارت تبریک دست ساز ! این نشون میده که چقدر دوستش دارید و خودتون براش یک کارت تبریک درست کردین. چند تا جمله عاشقانه هم کنارش ضمیمه شود.

فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *
یکشنبه 17 دی ماه 1396
لایک.مطالبش عالی بود
Banner
Banner
خدمات پارس هدیه
هدف ما در پارس هدیه آسان نمودن انتخاب هدیه و سوپرایز و خوشحال نموندن عزیزانتان است. شما در این فروشگاه به راحتی می توانید هدیه مورد نظر خود را انتخاب و بصورت اینترنتی خریداری نمایید و در نهایت ما آن را کادوپیچی شده در زمان و محل مورد نظرتان به عزیزانتان هدیه خواهیم داد. برای اینکار هدیه خود را انتخاب و در قسمت سبد خرید، کادوپیچی مورد علاقه تان و کارت هدیه مناسب خود را انتخاب و آدرس و زمان تحویل گیرنده را مشخص نمایید و خریداری نمایید.
اطلاعات بیشتر مراحل سفارش
پیامک های مناسبت ها
مجموعه ای از کاملترین پیامک ها برای مناسبتهای مختلف در پارس هدیه
شما هم میتوانید از کاملترین آرشیو پیامک های مناسبتی وب سایت پارس هدیه دیدن و برای دوستان خود هم اس ام اس و هم ایمیل ارسال کنید.
مشاهده لیست پیامک های مناسبتی

تحویل سریع

پارس هدیه هدایای سفارش داده شده شما را در اسرع و در آن زمان که شما بخواهید در تمام ایران تحویل خواهد داد.

خرید از پارس هدیه

لازم نیست که شما کجای دنیا هستید، فقط کافیست به سایت پارس هدیه رفته و سفارش خود را ثبت نموده و مشخص نمایید که هدیه را برای چه کسی، چه زمان و با چه مشخصاتی تحویل شود.

کادو پیچی اختصاصی

هدایای خریداری شده شما به زیباترین شکل کادوپیچی و تحویل می گردد.

۷ روز ضمانت بازگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت های پارس هدیه بوده است و پارس هدیه در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

فروشگاه ما در شبکه های اجتماعی

payment