مشاوره و سفارش آنلاین در تلگرام
انتخاب هوشمند هدیه، کلیک کنید
دوشنبه 8 دی ماه 1393 | تعداد بازدیدكننده : 7071 | کد مطلب : 2550

هرآنچه که باید درباره هدیه خریدن و هدیه دادن بدانید؟

هر وقت مناسبتی پیش میاد که تصمیم بگیریم به کسی هدیه بدیم، با این مشکل روبرو میشیم که چی بخریم؟ چی بخریم که خوشش بیاد؟ در این مطلب تصمیم دارم نکاتی که به نظرم درباب هدیه خریدن قابل توجه است و میتونه در هدیه خریدن کمکتون کنه توضیح بدیم ...

چون از هر ۱۰ مغازه موجود در خیابان ۹/۵ تاش اجناسی مربوط به خانومها دارن، در نتیجه هدیه خریدن برای خانمها خیلی راحت تره. اما خدا به داد وقتی برسه که بخوان برا اقایون خرید کنند. بعدا میگن چرا خرید منتهی میشه به زیر پوش! خوب چون هدیه های مختص اقایون کم پیدا میشه.
البته وب سایت پارس هدیه این امکان را قرارداده که برای تمامی افراد، شما بتوانید هدیه دلخواه پیدا کنید و همچنین به شما کمک میکنه بهترین هدیه را انتخاب نمایید. و این خیلی عالیه ...

در اینجا با چند سوال روبرو هستیم:
۱- به کی میخواهیم کادو بدیم؟
الف: همسر    ب: نامزد    ج: دوست   د: خانواده و فامیل

۲- چه مناسبتی پیش رو داریم؟
الف: عید نوروز    ب: تولد    ج: ولنتاین   د: سالگرد ازدواج یا نامزدی

۳- چقدر پول داریم؟!
الف: کم   ب: متوسط   ج: زیاد    د: خیلی زیاد

میتونیم بر مبنای شخصی که قراره بهش هدیه بدیم، این مطلب رو ادامه بدیم و هم بر مینای میزان بودجه و یا نوع مناسبت.
اما یکسری از هدیه ها هستند که مناسبت بردار نیست و همچنین یکسری نکاتی هم هست که باید در خرید هدیه رعایت کرد.

 

1- به کی میخواهیم کادو بدیم؟

 الف: همسر
اقای محترم! مطمئنا شما دوست دارید از بودجه ای که در اختیار دارید به نحو احسن استفاده کنید و مثل تمامی آقایون با یک تیر صد نشان بزنید. اما مطمئن باشید اکثریت قریب به اتفاق خانمها دوست ندارند که به عنوان هدیه تولد همسرشون بهش قابلمه تفلن بده!
آخه مگه اون قابلمه و ظرف پیرکس مخصوص اون خانومه که شما رفتی براش خریدی؟
یه وقت از هفته قبل مناسبت هرچی میخری نزنی به پای هدیه تولد یا ولنتاین! آخه سیب زمینی پیاز هم شد هدیه؟ که هروقت خریدی بگی خانوم این رو بزن به حساب من که برات کادو خریدم!
خوب باباجان بنده خدا حق داره ناراحت بشه. شما خواستی هم برا خانم هدیه بخری و هم برای خونه ای که خودت هم توش زندگی میکنی و از لوازمش استفاده میکنی. پس بالاغیرتن یه چی برا خود خانومت بخر.

 
ب: نامزد
اولین هدیه بعد از انگشتر گذاشتن پیش خانواده دختر، حالا به مناسبت تولد یا عید یا ولنتاین،مهمترین و تعیین کننده ترین بخش سرنوشت یک پسر هست. به خصوص برای مناسبتی مثل تولد یا عید.
اینجا اگه پسر خسیس بازی دربیاره و هدیه رو به خرید یک خرس در جعبه هدیه محدود کنه، ممکنه چند روز بعد، نامزدی بهم زده بشه! خوب چون این هدیه مشخص کننده سلیقه و صد البته اهمیتیه که پسر داره برا دختر قائل میشه. البته نه اینکه ارزش مادی در هدیه ای که میخریم خیلی مهم باشه، اما باید بدونیم که نمیشه همیشه رمانتیک بازی دراورد و هدیه رو به یک خرس پولیشی محدود کرد.
بسته به جیب آقای داماد، طلا و سکه بهترین هدیه ایه که صدا از توش درنمیاد. البته همراه با گل و یا شیرینی. چون دیگه خیلی خشک و خالی  نمیشه.

ج: دوست
اگه دوستت خیلی سوسول باشه میتونی با یه خرس گنده و بدقواره در یه جعبه هدیه محتوی پوشال، سر و ته قضیه رو هم بیاری. در واقع در این موارد فانتزی بودن  وسوسولی بودن هدیه خیلی مهمتر از هزینه ایه که شما میکنید.
یعنی اگه بری یه کرم ضدآفتاب یا یه رژ لب ۲۰ هزار تومنی بخری و در جعبه کادو بزاری، عملا پولتو ریختی دور. چون ارزش پولی این هدیه مهم نبوده و بیشتر چشمگیر بودن و فانتزی بودنش در ذهن طرف مقابل ملاک بوده. یعنی با یه خرس ۵ هزار تومنی هم میتونستی قال قضیه رو بکنی!
اگه دوستت آدم حسابیه، بهتره پولتو صرف خرید چیزای فانتزی نکنی. مثلا یه خرس بزاری تو جعبه و چند تا شکلات بریزی دورش و با کلی پز و ادا هدیه رو بهش بدی و بگی عزیزم دوستت دارم! این حرکت مثل این میمونه که با مشت زدی تو صورت این بنده خدا و به شعورش هم توهین کردی.
کمی باید هزینه و سلیقه به خرج بدی و اون دوگوله رو به کار بندازی تا ببینی باید چی بخری.
یه وقت نری کارت هدیه براش بخری و بگی عزیزم! چون نمیدونستم چی برات بخرم که خوشت بیاد گفتم بهترین چیز کارت هدیه است که هرچی خواستی برا خودت بخری. این مثل این میمونه که طرف رو بندازی تو استخر آب یخ! میدونی اون طرف چی فکر میکنه؟ میگه یعنی من برای این ارزش نداستم که کمی ابتکار به خرج بده و فکر کنه ببینیه چی برام بخره من خوشحال میشم؟ یعنی اینهمه با هم رفتیم بیرون اون متوجه نشد من از چه چیزایی بیشتر خوشحال میشم؟
اگه هم خواستی کارت هدیه یا سکه پارسیان و الیزابت بدی، بهتره کمی دوگوله رو به کار بندازی و خشک و خالی اینارو بهش ندی. یعنی مثلا یه اسپری و یه کارت پستال همراه کارت هدیه یا سکه تو جعبه هدیه بزاری و به طرف بدی. لاقل مثل دفعه قبل تو ذوقش نزدی.
مسئله ای که درباره کارت هدیه و سکه های پارسیان مطرحه اینه که چون قیمت خرید مشخصه، طرف این فکرو میکنه که مثلا تو ده هزار تومن ارزش داشتی. اما اگه خودت بری و یه چی بخری، این علاقه توئه که به چشم میاد و بحث پولی قضیه کمرنگ تر میشه.

تکنیکهای هدیه خریدن:
علاوه بر نکاتی که مابین مطالب بالا گفتیم، یکسری تکنیکهای دیگه ای هم هست که بهتون کمک میکنه تا زودتر از این بار سنگین هدیه خلاص بشید:
گفتیم که از هر ۱۰ مغازه موجود در خیابان ۹/۵ تاش اجناسب مربوط به خانومها دارن، در نتیجه هدیه خریدن برای خانمها خیلی راحت تره. با این وجود اقایون غر میزنن که چی بخریم که طرف دوست داشته باشه.
فقط کافیه ببنیید چقدر میخواهید بسلفید تا بگم چی بخرید و از کجا بخرید! اول تکلیفتون رو با جیب مبارک روشن کنید بعد برید بقیه مطلب رو بخونید.

خصوصیات طرف مقابل را بشناسید:
اگه بار اوله که براش خرید میکنید، حواستون باشه که این دفعه بار آخرتون و دیدار به قیامت نشه!
ببینید معمولا چی میپوشه، از چه لوازمی استفاده میکنه، وقتی برای خرید بیرون میرید چه اظهار نظری درباره مغازه ها میکنه، خودش برای دیگران چی میخره
ضمنا این نکته رو مد نظر داشته باشید که شخصی که قراره براش هدیه بخرید چه سلیقه ای داره، عقیدش درباره هدیه بیشتر روی کیفیته یا کمیت. به تعداد هدیه اهمیت میده یا به کیفیتش. به قیمت هدیه اهمیت میده یا به نوع جنس.

۱- اگه قیمت براش مهمه:
بهتره براش یه جنس مارک دار بخری. اما باز هم نه اینکه یه دونه جوراب ۲۰ هزار تومنی مارک دار هدیه بدی. میتونی جوراب رو با چیزای دیگه ای کنار هم بزاری و هدیه بدی. یا حتی کارت پارسیان، برای کسی که مهمه چقدر براش هزینه میشه خیلی بهتر از یه عطر ۱۰۰ هزار تومنیه که قیمتشو نمیدونه و از بوی عطر هم خوشش نیاد!

۲- اگه به تعداد اهمیت میده:
از قدیم گفتن عقل آدم به چشمشه. یعنی اگه میخوای ۲۰ هزار تومن خرج کنی بهتره با این ۲۰ تومن هرچی میتونی بخری. یعنی یه روسری و یه اسپری و یه رژ لب و یه کیف لوازم ارایش. مطمئن باش این براش خیلی خوشحال کننده تر از یه کرم مرطوب کننده یا ضد افتاب ۳۰ هزار تومنیه!

چیا میتونیم بخریم:
خانومها از همه چی خوششون میاد! از یه گیره سر گرفته تا هرچی که فکرشو کنی. از هدیه ۵ هزار اومنی گرفته تا ۵ میلیون تومنی، میتونی خرید کنی! باید ببینی چقدر پول داری. اما برای اقایون…
به یاد داشته باشید که بهتره بجای خرید از مغازه های معمولی از فروشگاه اینترنتی پارس هدیه در مناسبتها مثلا ولنتاین که با قیمتهای بالا، بسته های هدیه ای که شامل چند قلم لوازم ارایشی یا عطر و این جور چیزا میشه، خودتون وقت بزارید و تک تک خرید کنید. مطمئن باشید که هم هزینه کمتری میدید و محصولات بی کیفتی رو تهیه نکردید.
کارت پستال: معمولا دوستان در مناسبتهای تولد و ولنتاین، همراه با هدیه اصلی، یه کارت پستال هم هدیه میدن. اما همین کارت پستال ممکنه برای اعضای خانواده یا فامیل جز یه تیکه کاغذ، ارزش دیگه ای نداشه باشه!

گل: معمولا گل رو برای مناسبتهایی مثل خواستگاری یا بله برون تهیه میکنند. چون همه میگن وقتی قراره نزدیک ۲۰ هزار تومن پول گلی بدیم که سر سه روز پژمرده میشه، بهتر نیست بجاش یه چیز موندگار دیگه بخریم؟ البته طراوتی که گل همراه خودش داره با هیچ هدیه دیگه ای قابل جایگزینی نیست.پس گل فراموش نشه
اما اگه در مناسبت ولنتاین یه دسته گل بزرگ ببرید، ممکنه دیگه طرف رو نبینید. احتمالا خانوادش دیگه نمیزارن از خونه بیرون بیاد!1دونه کافیه به موقعیت طرف فکر کنید

پوشاک: اگه سایزشو نمیدونی، یا سلیقشو مطمئن نیستی بهتره یه لباس گرون نخری که بعدش هم طرف بندازه یه گوشه کمد خاک بخوره. به خصوص اگه برا همسرت خریده باشی و خاک خوردن لباس گرون رو ببینی، جگرت میسوزه! پس یا یواشکی از یاز لباساس خبر دار شو یا بیخیال شو چون کرچک باشه یه دردسره بزرگ باشه ی دردسر دیگه نکته:اندازه نبودن لباس برای خانمها= = = =  پایان زندگی اقایان

لوازم آرایشی و بهداشتی: خرید لوازم ارایشی برای خانمها موثر ترین کادوئه
البته یه رژ لب حتا اگه 20هزار تومنی هم باشه به درد نمیخوره پس لوازم های متعدد گاهی اوقات بهتره از خیر خرید لوازم ارایش بگذری. چون نوع مارک و کیفتیش ممکنه برای طرف مهم باشه و بهت بگه سرت کلاه گذاشتن و تقلبی بهت انداختن. اما اگه میدونی از چه مارکی استفاده میکنه یا از کجا میخره، میتونی بری بر مبنای بودجه خرید کنی. اگه برای مناسبت خرید میکنی، نمیتونی یه ریمل بخری و با فیس و افاده بهش بدی. بهتره با چند قلم دیگه کنار هم بزاری و هدیه بدی. در این مواقع قیمت ریمل به چشم نمیاد، بلکه همون مسئله تعدد، بیشتر چشمگیره.
اگه میدونی که طرف معمولا از چه محصولات مراقبتی و بهداشتی استفاده میکنه، بر مبنای بودجه میتونی از این موارد هم خرید کنی:
محصولات شوینده پوست صورت مثل انواع ژلها و صابونهای مراقبتی، کرمهای مرطوب کننده و ضدافتاب، شیربدن،
و برای آقایون هم کف اصلاح و افترشیو، ژیلت، مرطوب کننده های مخصوص آقایون

 محصولات معطر: انواع محصولات معطر مثل ادکلن و اسپری و مام، هدیه مناسبی هستند به شرطی که اگه دارید برای یه عطر ۱۰۰ هزار تومن خرج میکنید، مطمئن باشید که طرف از بوی اون عطر خوشش میاد وگرنه پولتونو دور ریختید. بهتره به جاش برید چیزای دیگه بخرید. یا حتی ممکنه طرف ندونه قیمت اون عطر چقدره و اهمیتی قائل نشه و شما تا فی خالدونتون بسوزه! پس بهتره اگه مطمئن نیستید به خرید اسپری یا مام اکتفا کنید.
یه وقت نرید از این عطر و اسپری هایی که تو کارتن ریختن و کنار خیابون با قیمت کمتر میفروشن خرید کنید ها! تصمیم به در خطر انداختن سلامتی رو که ندارید! دارید؟ جدا از سلامتی طرف مقابل، خودتان هم با یه تیپا به بیرون خونه رانده میشوید!


کتاب و مجله: اگه طرف خیلی اهل مطالعه هست و برای کتاب ارزش قائل میشه و نمیگه پولتونو ریختید دور ( متاسفانه بعضیها اینجوری فکر میکنن دیگه) ببینید که از چه سبک نوشته ای خوشش میاد و قبلا چیا خونده و به کتابهای چه نویسنده ای علاقه داره و برید یه جلد کتاب مناسب سلیقش بخرید.
اگه مطمئن نیستید از چی خوشش میاد، از بین کتابهای روانشناسی کتابهای مختص به دوستی و ازدواج و انتخاب شریک زندگی کتابهای مناسبی هستند. از بین ناشرین این تیپ کتابها میتونیم به انتشاران نسل نو اندیش اشاره کنیم و از بین نویسنده ها هم  کتابهای باربارا دی انجلیس و گیتی خوشدل، کتابهای مناسبی هستند.
همچنین اگه کسی خیلی اهل مطالعه نبود، میتونید همراه با سایر اقلامی که خریدید کتابهای جیبی و کم حجمی که سخنانی از بزرگان یا حرفهای عشقولانه یا طنز  یا خلاصه هایی از کتابهای دیگه هست رو بخرید و چاشنی هدیه کنید.

نکته: اگه طرف پوست درست و حسابی نداره، یه  وقت نرید کتابهای زیبایی پوست براش بخرید ها! بهش برمیخوره. همینطور هم اگه همسرتان اشپزی خوبی نداره بهتره کتابهای اشپزی براش نخرید. احیانا دوست ندارید که باقی عمرتون رو در خونه مادرتون بگذرونید!

اگه طرف اهل مجله خوندنه، میتونید همراه با باقی چیزایی که براش خریدید شماره جدید مجله رو بخرید یا اشتراک یکساله مجله رو براش هدیه بگیرید و ادرس بدید که بره در خونشون. مطمئن باشید ذوق میکنه.

عروسک و بدلیجات و از این جور چیزا: اگه طرف هر وقت از مغازه های اسباب بازی رد میشه و ذوق میکنه، میتونید براش انواع و اقسام خرس و اردک و این چیزارو بخرید.
یا برید از مغازه های بدلیجات، دستنبد و گوشواره بدلی بخرید و طرف رو ذوق مرگ کنید ( البته اگه مطمئنید که خودش هم پول صرف این چیزا میکنه بخرید در غیر اینصورت ممکنه طرف فکر کنه براش انگشتر برلیان خریدید و شما شرمنده بشید و نتونید بگید که تیتانیومه!) ولی کلا دخترا از این تیپ هدیه های پر زرق و برق خوشون میاد حالا نرید یه گردنبند 2 تومنی بخرین طرف باهاتون قهر کرد من مقصر نیستما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!گفته باشم........

لوازم تزیینی مو: بسته به اینکه خانومی که براش خرید میکنید موهاش به چه اندازست میتونید به مغازه هایی که لوازم تزئینی مو دارن سر بزنید و بین اونهمه گیره و کش سر و کلیپس یکیشو انتخاب کنید و بخرید. خانمها از قیمت این چیزا اگاهن پس خرید چیزهای ارزون ممنوع البته اگه زندگیتون دوست دارین

کیف و کیفش وکمربند: معمولا خانمها وقتی نمیدونن چی برای  اقایون بخرن، میرن سراغ این محصولات و بسته به سلیقه ای که از اقا میشناسن، دست به انتخاب میزنن.میتونید برای اینکه کلاس کار رو بالا ببرید و چنانچه پول خوبی هم کنار گذاشته اید، میتونید از فروشگاه آنلاین پارس هدیه خرید کنید تا لاقل کیف جیبی که خریدید یه کلاسی هم داشته باشه!

تجهیزات الکترونیکی: همیشه برای هدیه دادن، همه میرن عطر و لباس میخرن. نمیشه یه بار برای طرف فلش بخرید؟ مطمئن باشید حتی اگه خودش هم داشته باشه باز هم به دردش میخوره. اقلام زیر رو میتونید از بودجه ۱۰ هزار تومن به بالا هم تهیه کنید.

حافظه فلش، رم دوربین دیجیتال، رم ریدر، محصولات جانبی لپ تاپ ( مثل کیف و …) و محصولات جانبی موبایل(مثل اویز،کیف، قاب و.... که میتونین با سر زدن به یکی از فروشکاههای لوازم جانبی از اونها دیدن کنید و زیباترین و مناسبترنش رو انتخاب کنین البته بگم یه اویز کوچیک = = = فوش)، ماوس و ماوس پد، دوربین وبکم، کارت اینترنت یا تلفن بین المللی. اگه خیلی پول داشتید میتونید لپ تاپ و گوشی موبایل هم بخرید!

فیلم و سریال: اگه میدونید که طرف علاقه وافری به فیلمها و سریالهای ویدوئوکلوپی داره و تصمیم داره پکیج خاصی رو بخره، بهتره شما پیش قدم بشید و یا یه نسخشو از دوستاتون بخرید رایت کنید یا اینترنتی سفارش بدید براتون بیارن.
میتونید آدرس طرف رو به فروشگاه اینترنتی پارس هدیه بدید تا بیارن دم خونه و پول مجموعه و پیک رو هم خودش بده! اینجوری اگه خصومتی باهاش داشته باشید حسابی حالشو میگیرید!

طلا: خانمها طلا خیلی دوست دارند. اما اگه بدونن شما پول کافی ندارید مطمئنا با هدایای دیگه ای هم خوشحال میشن.

چون برای خرید طلا باید پول زیادی رو خرج کنید، بهتره مطمئن باشید که خانوم از چی خوشش میاد. مثلا چند هفته زودتر از مناسبت، برید به طلافروشهای محل سر بزنید و بگید: عزیزم! اگه من پول داشتم دوست داشتی کدومشو برات بخرم؟ وقتی اون طلایی رو که میخواسته، چند هفته بعد بهش بدید، مطمئن باشید که میگه: اگه میدونستم واقعا برام میخری یه بهتر یا گرونترشو انتخاب میکردم!

بنابراین میتونید برای جلوگیری از هر گله و شکایت با حاج خانوم تشریف ببرید و با پسند و اطلاع خودش طلا انتخاب کنید.

ساعت: بچه که بودیم، پدر مادرهایی که وضع مالی خوبی داشتن و فرزندشون هم دوران ابتدایی رو پشت سر گذاشته بود و شاگرد اول شده بود، به مناسبت تولد یا کادوی کارنامه و معدل درخشان! براش ساعت میخریدن.

از الان بگذریم که اکثر افراد ساعت نمیبندن و به ساعت موبایلشون اکتفا میکنن. برای همین هم ساعت به خصوص ساعت مچی داره به یه نوستالژی تبدیل میشه!

کارت هدیه: همونطور که قبلا گفتم اگه برای دوستت خودت بری خرید کنی خیلی بهتر از اینه که کارت هدیه بهش بدی که خودش خرید کنه، اما گاهی برای بعضی آدمها که عقلشون به صفرهای هدیه است یا افرادی که مطمئنیم ترجیح میدن پول هدیه رو بهشون بدیم راضی تر میشن( مثلا قبلا خودشون این حرفو زدن) بهتره با بودجه ای که گذاشتید کارت هدیه بخرید.

طلای پارسیان: در بعضی مناسبتها یا برای بعضی افراد، بهتره که بجای کالا یا کارت هدیه، از این نوع سکه ها خریداری بشه. مثلا شما ممکنه با ۹ هزار تومن نتونید یه هدیه بخرید همچنین کارت هدیه ۱۰ هزار تومنی هم خیلی  ضایع است! پس بهتره بجاش کارت طلای پارسیان ۹ هزار تومنی بخرید و ملتی رو به خاطر این ارج و قرب شاد کنید ( گفتیم که مردم عقلشون به چشمشونه. شما اگه ۲۰ هزار تومن هدیه هم بخری ممکنه به اندازه این کارت طلا چشمگیر نباشه!) البته به نظر من کادویی بخرین که در وهله اول قیمتش مشخص نباشه

پول نقد: اگه حس و حال خرید کالا یا  کارت هدیه و کارت طلا ندارید میتونید پول نقد هدیه بدید. البته بهتره پول رو در پاکت هدیه پول بزارید تا کمی شیک تر و تمیز تر به نظر بیاد. (البته پول نقد بیشتر مناسب هدیه دادن به خانواده و فامیل به خصوص پاتختی یا قدم نورسیده! است. چون برای مناسبتهای تولد دوستان یا ولنتاین، پول نقد چندان خوشایند نیست)

هدایای اختصاصی:
مطمئن باشید که آدمها دوست دارید لیوانی داشته باشن که تو کل کره زمین کسی نداشته باشه، یا اینکه عکس عروسیشون روی تقویم زده بشه و خلاصه از این جور جینگیل مستان بازیها. اگه عکس شخصی یا خانوادگی از طرف دارید یا میدونید که از چه تیپ عکسهایی خوشش میاد به ادرسهای زیر مراجعه کنید:

چاپ اینترنتی عکس: برای اینکه عکسهای دیجیتالتون رو بدون مراجعه به عکاسی چاپ کنید یا میخواهید عکسهای شخصی رو توی کارت پستال یا تقویم رومیزی و دیواری داشته باشید میتونید به عکس پرینت مراجعه کنید

چاپ عکس روی سنگ: بین اونهمه عکسهای عروسی که آتلیه چاپ کرده، یه عکس چاپ شده روی سنگ هم میتونه جذابیت داشته باشه. میتونید به پویا نقش مراجعه کنید.

چاپ روی لیوان و تی شرت و بشقاب: میتویند یه لیوان به دوستتون هدیه بدید که هر وقت چای میریزه توی لیوانش، عکس چاپ شده روی لیوان خودشو نشون بده و بعد سرد شدن هم ناپدید بشه! میتونید به پارس سریر مراجعه کنید.

اگه برید طبقه پائین پاساژ فروزنده در خیابان انقلاب، یکی دو مغازه هست که براتون همونجا عکسی که مورد نظرتون هست رو روی لیوان چاپ میکنه یا میتونید بدید عکستون رو روی لیوان یا گلدان سفالی دکوپاژ کنند.

چاپ روی شاسی: اگه یه عکس داشته باشید و بدید عکاسی تا روی شاسی براتون بزنه، حداقل باید ۶ هزارتومن بسلفید. اما بهتره که در شهر محل سکونتتون دنبال جایی بگردید که خود شاسی رو جدا میفروشه و شما به راحتی میتونید عکس  یا طرح مورد نظرتون رو روش بچسبونید. میتونید با حداقل هزینه طرحتون رو بدید روی شاسی بزنن مثلا سایز ۱۸*۱۳ فقط هزار تومن براتون اب میخوره.

ارسال اینترنتی هدیه از پارس هدیه: میتونید برای غافلگیر کردن، هدیه خودتون رو اینرتنتی سفارش بدید و بفرستید به درب منزل شخص مورد نظر. البته کل هزینه هارو خودتون بدید تا یه وقت سر هزینه پیک موتوری یا پست درگیری پیش نیاد!
یا میتونید در سایت پارس هدیه سفارش هدیه، هدیه یا گل مورد نظر رو انتخاب کنید و سفارش بدید و یا خودتون بدید پیک موتوری تا برسونه دست طرف.
البته این واس همسر،نامزد یا ختری که از جنبه ی خانوادش مطمئنین مناسبه

اگه خانواده دختر تعصبی هستن اصلا توصیه نمی شود چون هم طرفو بدبخت کردین هم خودتونو

جعبه هدیه:
یکی از ارکان مهم در باب هدیه خریدن، نحوه بسته بندی و تزئینات هدیه است. بهتره بر مبنای سایز هدایایی که خریدید، جعبه هدیه زیبایی انتخاب کنید و هدایا رو داخلش بزارید. اگه داخل جعبه خیلی خالیه و هدیه توش تکون میخوره، میتونید پوشال یا گلبرگ خشک یا طبیعی یا شکلات بریزید. جعبه های هدیه در اندازه و طرحهای مختلف موجوده که انواع چینی زیباتر و شکیل تر از انواع ایرانی هستند.

بعضی جاها هم هستند که هدیه رو براتون بسته بندی میکنند و مطمئنا هزینه ای که میگیرن از اینکه شما برید جعبه هدیه بخرید بیشتر میشه.

 اگه میخوای در مناسبت ولنتاین یا نامزدی یا تولد نامزد یا اولین سالگرد ازدواج هدیه بدی، خیلی بهتره که هدیه در جعبه شیک قرار بگیره. اما برای هدیه دادن به خانواده و فامیل نیازی به جعبه نیست (البته اگه باشه سلیقه شمارو میرسونه).

برای متاهل ها هم میتونیم بگیم که وقتی یکسال از ازدواجتون گذشت و اولین سالگرد به خوبی و خوشی تموم شد، خرتون از پل گذشته و میتونید تو همون نایلونی که فروشنده هدیه رو توش گذاشته، همونجوری تقدیم به همسرتون کنید!

همیشه به یاد داشته باشید که:
- اگه میخواهید پشت سر هدیه شما حرفی نزنن، پشت سر هدیه دیگران هم حرفی نزنید. مطمئن باشید که طرف مقابل بر مبنای بودجه و سلیقه ای که داشته سعی کرده بهترین رو به شما هدیه بده. پس خواهشا اینقدر بعد هدیه گرفتن نگید مگه چقدر می ارزه. خسیس بازی دراورده، گدا بازی دراورده، از دستفروش خریده، هرچی تو خونه استفاده نمیکرده آورده.

-  ارزش مادی یک هدیه مهم نیست. این عشق و علاقه ای که همراه هدیه به طرف میدی و نشون میدی برات با ارزش بوده و اهمیت براش قائل شدی و به یادش بودی، خیلی مهمتره.

- دوست داری یک هفته قبل تولدت بهت بگن دوست داری چی برات بگیریم؟ پولشو میدم خودت برا خودت خرید کنی. یا اینکه از هفته قبل هرچی برات خریدن بزنن به پای تولدت؟ اگه دوست نداری پس خواهشا برا بقیه هم رعایت کن و کمی برای هدیه خریدن وقت بزار.

- گاهی اوقات یه نوشته با دستخط خودتون یا پخت کیک خوشمزه خانگی یا سی دی صوتی از صدای خودتون یا هر خرق عادت دیگه ای میتونه به اندازه تمام سکه های طلا و سرویس جواهرات، ارزشمند باشه. شما چی فکر میکنید؟

فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *
جمعه 13 شهریور ماه 1394
ممنووون واسه اطلاعات مفیدتووون واقعا عااالی بود..
Banner
خدمات پارس هدیه
هدف ما در پارس هدیه آسان نمودن انتخاب هدیه و سوپرایز و خوشحال نموندن عزیزانتان است. شما در این فروشگاه به راحتی می توانید هدیه مورد نظر خود را انتخاب و بصورت اینترنتی خریداری نمایید و در نهایت ما آن را کادوپیچی شده در زمان و محل مورد نظرتان به عزیزانتان هدیه خواهیم داد. برای اینکار هدیه خود را انتخاب و در قسمت سبد خرید، کادوپیچی مورد علاقه تان و کارت هدیه مناسب خود را انتخاب و آدرس و زمان تحویل گیرنده را مشخص نمایید و خریداری نمایید.
اطلاعات بیشتر مراحل سفارش
پیامک های مناسبت ها
مجموعه ای از کاملترین پیامک ها برای مناسبتهای مختلف در پارس هدیه
شما هم میتوانید از کاملترین آرشیو پیامک های مناسبتی وب سایت پارس هدیه دیدن و برای دوستان خود هم اس ام اس و هم ایمیل ارسال کنید.
مشاهده لیست پیامک های مناسبتی

تحویل سریع

پارس هدیه هدایای سفارش داده شده شما را در اسرع و در آن زمان که شما بخواهید در تمام ایران تحویل خواهد داد.

خرید از پارس هدیه

لازم نیست که شما کجای دنیا هستید، فقط کافیست به سایت پارس هدیه رفته و سفارش خود را ثبت نموده و مشخص نمایید که هدیه را برای چه کسی، چه زمان و با چه مشخصاتی تحویل شود.

کادو پیچی اختصاصی

هدایای خریداری شده شما به زیباترین شکل کادوپیچی و تحویل می گردد.

۷ روز ضمانت بازگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت های پارس هدیه بوده است و پارس هدیه در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

فروشگاه ما در شبکه های اجتماعی

payment